PLEWA OSMOSE CERAMIKA łączy najlepsze doświadczenia i tradycje znanych, wiodących na rynku systemów kominowych, niemieckich firm: producenta i systemów kominowych PLEWA oraz producenta ceramiki użytkowej OSMOSE. Obie firmy mają ponad 100-letnią tradycję i europejską renomę. Sprzedają swoje produkty w całej niemalże Europie: od Francji i krajów Beneluxu po Skandynawię, od  Europy Południowej, Środkowej i Wschodniej, aż po Rosję.

W obecnym kształcie PLEWA OSMOSE CERAMIKA stanowi bezpośrednią kontynuację istniejącej od 2004 roku poznańskiej firmy PLEWA Polska. Firma PLEWA OSMOSE CERAMIKA z siedzibą w Choceniu w województwie kujawsko-pomorskim, swoim zasięgiem obejmuje całą Polskę. Działa prężnie, współpracując  z rozległą siecią hurtowni.

Realizujemy europejskie i światowe standardy. Śledzimy najnowsze tendencje w architekturze, projektowaniu i budownictwie, stosujemy nowoczesne technologie w powiązaniu z tradycją i klasyczną estetyką, aby zaspokoić potrzeby wszystkich naszych Klientów. Dysponujemy znakomicie wyszkoloną kadrą. Dzięki naszym specjalistom od techniki kominowej możemy podjąć się wszystkich wyzwań w tej branży. Udzielamy wsparcia w rozwiązywaniu problemów i fachowej pomocy, zarówno na miejscu, w siedzibie firmy, jak również na terenie budowy. Każdy przypadek rozpatrujemy indywidualnie, wykorzystując najnowszą wiedzę i wieloletnie doświadczenie. Bierzemy pod uwagę szczególne potrzeby Klientów i okoliczności, by w finalnym efekcie dopasować rozwiązanie do konkretnego obiektu. Staramy się spełnić  najbardziej wymagające Państwa oczekiwania. W każdej chwili jesteśmy do Państwa dyspozycji.
Życzymy przyjaznej współpracy.